Руслан Сидорович: «Держава фінансує силовиків, а вони грабують людей»

Депутат «Об‘єднання «Самопоміч» жорстко критикує державний бюджет на майбутній рік. Саме за головний фінансовий кошторис депутати мають взятися цього тижня. Руслан Сидорович зауважує:

«У проекті бюджету України на 2019 рік ми бачимо серйозне збільшення фінансування СБУ, поліції та іншого силового блоку, які фактично займаються грабунком держави, не захищають права людей. Але ми не бачимо необхідного збільшення для армії, забуті освітяни, медицина, пенсіонери».

Зараз в Україні кількість поліцейських на сто тисяч населення в 4-5 разів більша, ніж в країнах ЄС. Тільки безпеки від цього наші громадяни зовсім не відчувають. На громадських активістів нападають і при цьому, Генпрокурор цинічно заявляє, що вони самі винні. Мовляв, нема чого критикувати владу.

Середній клас фактично знищується, каже Сидорович.

«Малий і середній бізнес не відчуває себе захищеним жодним чином. Під прикриттям силових структур, нерідко поліції та прокуратури, збирається чужий врожай. Органи правопорядку бездіють. Припинити цю хвилю рейдерства було би дуже просто, бо в більшості випадків це здійснюється на основі підроблених судових рішень і підроблених нотаріальних документів».

Хоча цю проблему, на думку депутата, вирішити просто. Достатньо залучити колосальний український ай-ті-потенціал. 
Сидорович наголошує і на колосальному дефіциті бюджету.

«Фактично реальний дефіцит бюджету становить учетверо більше, ніж та цифра, яка заявлена урядом. Це проблема, яка перекочовує з року в рік. Збільшення мінімальної зарплати, яке декларується, в майбутньому з‘їсть інфляція. Вчергове ми закладаємо колосальний бюджетний дефіцит і далі продовжуємо жити в борг. За рахунок чого буде це покриватися – незрозуміло».

Депутати мусять вимагати від уряду не просто звіту, а конкретних дій – змін пріоритетів фінансування.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини