«Росії не потрібен Донбас, Росії потрібна Україна», – Олег Березюк

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Парламенті Олег Березюк переконаний, що сьогодні відбувається повзуча окупація України через інтеграцію зруйнованого і окупованого Донбасу в тіло держави.

«Це є катастрофічно для української суверенності та незалежності і загрожує її зникненню. Безперечно, ми всі хочемо миру, але не псевдомиру, коли будуть інтегровані та націоналізовані рецидивісти, колаборанти і бандити, а насправді – російські найманці та воїни. У такому випадку це справжня окупація», – зазначає Олег Березюк.

Керівник фракції наголошує, що Росія буде робити все, аби Україна була слабкою, розібраною на частини, дезінтегрованою, корумпованою, олігархічною державою.

«І якщо Росії вдасться протягнути цей сценарій, як вони це називають, «шляхом любові і миру», це буде капітуляція України. Ми мусимо до цього бути дуже уважними. Сьогодні Україні потрібна чітка, структурована оборона та ізоляція конфлікту на Донбасі. Ми мусимо прикладати багато зусиль, щоб пояснювати ситуацію як нашим громадянам, так і громадянам Європи та Америки. Без сумніву, тимчасово окуповані території з часом мають бути звільнені. Але на сьогоднішній день ми не маємо ні економічної, ні військової сили, щоб це зробити», – підсумовує Олег Березюк.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини