«Росія втручається в українську виборчу кампанію через Медведчука», – Андрій Садовий

Безпосередній вплив Російської Федерації на вибори в Україні вже яскраво виражений. Насамперед це активна присутність Віктора Медведчука в українській виборчій кампанії. Про це лідер «Об’єднання «Самопоміч» заявив під час зустрічі з президентом Національного демократичного інституту(США) Дереком Мітчелом.

Політична активність Медведчука – це чорна мітка для української влади. А ті особи, які всі останні роки активно допомагали Росії знищувати українську державу, не лише не арештовані і не засуджені за свої дії, вони себе прекрасно почувають в українському парламенті. Тим часом представники партії Президента сором’язливо втікають з пленарної зали, коли потрібно знімати з них недоторканність», – сказав Садовий.

На його думку, це є свідченням того, що Росія має на меті суттєво наростити свою присутність в українському парламенті в 2019 році. А влада тільки потурає цьому.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини