Романова: «Замість вирішення проблем молоді, парламент ухвалює лобістські та популістські законопроекти»

Різноманітні законодавчі ініціативи, котрі стосуються молоді, в нинішньому скликанні парламенту були або провалені, бо включались до порядку денного в середу, коли немає голосів, або взагалі не дійшли до етапу обговорення у сесійній залі.

Народний депутат від фракції «Об`єднання «Самопоміч» Анна Романова наголошує: «З одного боку, всі кажуть про молодь, про те, що вона виїжджає, а з іншого боку, це не відображається у парламенті. Чому? Тому що порядок денний формується за принципами, по-перше, обслуговування бізнес-інтересів владної верхівки. По-друге, порядок денний – це запит на популістські закони, щоб догодити електорату, що особливо актуально перед виборами». 

Через розчарування нині, на жаль, політично активною є незначна частка молоді. Парламентар каже: «Політтехнологи, які обслуговують нинішню владу, вже прорахували, що мало молоді прийде на вибори. Тому і законопроекти, які захищають нашу молодь, створюють їй умови для життя у рідній країні, відкладаються».

«Об`єднання «Самопоміч» виступає за те, щоб справи відповідали словам, а порядок денний формували законопроекти, які створюють стратегію успішного майбутнього України, а не ініціативи, які обслуговують бізнес-інтереси сьогоднішньої владної верхівки.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини