Романова закликала «Укрзалізницю» промотувати українські міста замість Гаваїв

Як відомо, в українських швидкісних поїздах «Інтерсіті» працюють телевізори, де показують кумедні відео, зокрема, про
тварин та різноманітні туристичні іноземні курорти. До прикладу, Гаваї. Це, на переконання народного депутата від фракції «Об`єднання «Самопоміч» Анни Романової, є нелогічним з точки зору розвитку українського туризму.

Парламентар наводить приклад: «Днями разом зі мною в «Інтерсіті» їхало піввагона німецьких спостерігачів, які вперше
були в Україні. Було би класно, аби вони всю дорогу дивилися на екрані не на красу Гаваїв, а на красу українських міст».

Відтак, Анна Романова звернулася до голови «Укрзалізниці» Євгена Кравцова та начальника Департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення «УЗ» Олександра Красноштана з пропозицією запустили проморолики
українських туристичних регіонів.

«Це, – констатує парламентар, – збільшить туристичну привабливість України». Головне – аби «Укрзалізниця» не
саботувала процес промоції, адже раніше українські міста вже намагалися давати свої проморолики для реклами в поїздах, але «УЗ» брала за це великі гроші.

Анна Романова обурюється: «Укрзалізниця» як ніхто інший має бути зацікавлена у збільшенні пасажиропотоку, а промоція цьому сприяє! За нормального керівництва вони мають самі такі відеоролики оплачувати, а тут – все навпаки».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини