Романова: «Вибори відбулися, освітяни залишились без обіцяних зарплат»

На дивні метаморфози в діях уряду звертає увагу депутатка «Самопомочі» Анна Романова. Тепер в Кабміні кажуть, що обіцяних освітянам гідних зарплат не буде.

«Спочатку в законі прописали, що зарплата буде прив’язана до мінімальної зарплати. А коли Гройсман – з великим розмахом – підвищив мінімалку – швиденько змінили закон прикінцевими положеннями. Прив’язали зарплати до прожиткового мінімуму (що майже вдвічі менший за мінімалку)».

Далі більше, каже Романова, підрахували, що освітянам навіть зарплати від прожиткового мінімуму  нема з чого платити: «У бюджеті грошей не передбачили. Ну так вибори ж. Треба ж було закладати на «Фонд Порошенка»  1 мільярд гривень».

Те, що грошей для освітян немає – Міністерство освіти написало у себе на сайті 10 травня:  «За обрахунками Міністерства освіти і науки, для впровадження в дію цієї норми Закону з 1 січня 2019 року необхідно додатково передбачити у Державному бюджеті 102,4 млрд гривень. Джерела покриття цих витрат у бюджеті країни відсутні…»

«Шкода, що освітян, яких автобусами звозили дякувати Порошенку – якраз обділили зарплатами», – констатує Романова.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини