Романова: «Важливо, щоб виконавча і законодавча влада виконувала надані Україні міжнародними організаціями рекомендації»

Під час обговорення у Верховній Раді проекту закону про приєднання України до Розширеної часткової угоди про спорт, метою якої є поліпшення міжурядового співробітництва в сфері фізичної культури і спорту в рамках Ради Європи, народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Анна Романова наголошувала: важливо не лише бути членом європейських організацій, але й користуватися їх рекомендаціями для поліпшення ситуації в українському спорті. Інакше навіщо витрачати, наприклад, на членські внески кошти з бюджету країни, тобто з кишень платників податків?

Парламентар деталізує: «Україна є членом багатьох міжнародних організацій, і це плюс. Але насправді замало бути членом якоїсь організації. Дуже важливо, щоб виконавча і законодавча влада виконували надані Україні рекомендації».

Якщо провести аналогії з членством України в авторитетній Всесвітній туристичній організації, то ми щороку сплачуємо з бюджету членські внести.

Крім того, українські чиновники щороку їздять у відрядження, беруть участь у численних круглих столах. Але мудрі та доречні рекомендації організації Україна часто не виконує.

Анна Романова наводить приклади: «Ми майже не виконали жодної. Навпаки, якщо Всесвітня туристична організація рекомендує Україні створити центральний орган з туристичної політики, Україна його не створює. Всесвітня туристична організація рекомендує зменшити вартість української візи. Натомість українська віза з 1 січня 2019 року подорожчала
на 560 гривень».

Більш того, з 1 січня 2019 року в нас вже немає такого важливого інструменту лібералізації в’їзду до України, як віза по прильоту.

«Ми за те, – підсумовує народний депутат, – щоб гроші платників податків використовувалися ефективно, щоб Україна була членом якихось організацій не лише для галочки, а для того, щоб семінари, на які їздять чиновники за ті самі гроші платників податків, приносили користь, щоб уряд постійно брав до уваги надані Україні рекомендації».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини