Романова: «Уряд захищає не туристів, а недобросовісні туристичні компанії»

Представниця «Самопомочі» Анна Романова вимагає від Мінекономрозвитку реального контролю над недобросовісними туроператорами. На годині запитань до уряду вона зазначила, що Мінекономрозвитку нещодавно піарилося на тому, що начебто посилило ліцензійні вимоги до туроператорів. Але це профанація, яка навіть не передбачає санкцій для недобросовісних туроператорів. І люди по три доби вже зараз чекають у Єгипті.

Романова поцікавилась у Кубіва: «Чи готове Мінекономрозвитку створити при департаменті економіки і туризму гарячу лінію 24/7 для тих людей, які постраждали від шахраїв-туроператорів, або надати мобільний телефон С. Кубіва, щоб вони не мені дзвонили вночі, а вам?»

Також депутатку «Самопомочі» цікавить, які конкретні санкції будуть для недобросовісних туроператорів, що три роки псують імідж України і масово порушують права тисяч українських туристів?

Але Кубів не надав чіткої відповіді Анні Романовій. Порадив «писати запити». Хоча таких запитів і звернень тільки Романова за останні три роки подала вже понад десять.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини