Романова: у трагедії на Прикарпатті насамперед винна влада, що не обладнує гірські дороги

Щодо трагедії з білоруськими туристами, коли перекинувся УАЗ на Прикарпатті. Моє бачення ситуації.

Головна проблема – якість гірських доріг.

І якщо ями на рівнині ще не настільки небезпечні, то на гірській місцевості – це ризик трагедій та реальна причина загибелі. Прикро, що тільки торік, лише з центрального бюджету, на дороги було виділено… 42 млрд гривень. При цьому, значних зрушень ніхто не помітив. Є питання до виконавчої влади, що відповідає за дороги. Сподіваюсь, з новою владою будуть позитивні зрушення.

Проблема 2.

Це безконтрольність туристичної сфери. Тільки минулого року розбилося декілька автобусів з туристами. Чи зроблені висновки? Ні. Якогось бажання навести лад серед туристичних фірм, що надають послуги з екстремального/пригодницького туризму, з боку контролюючих органів не було.

У моєму законопроекті «Про туризм» міститься норма про акредитацію всіх фахівців туристичного супроводу, а туди також входять гірські провідники. Але законопроект уже більш як рік не розглядають!

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини