Романова розкритикувала чинну Державну програму розвитку аеропортів

Під час аналізу Державної програми розвитку аеропортів на період до 2023 року, яку затвердив Кабінет Міністрів, народний депутат від фракції «Об`єднання «Самопоміч» Анна Романова виявила в документі обурливу деталь. Так, метою програми серед іншого зазначено «забезпечення набуття Україною статусу транзитної держави». 

Парламентар наголошує: «Не туристичної, не авіаційної, а транзитної!» 

Анна Романова констатує: «Транзит – це шлях в нікуди і для розвитку вітчизняної туристичної індустрії, і для збільшення ВВП. Транзитна держава – це хибна стратегія, схожа на сировинну економіку. Шкода, що найвище керівництво цього не розуміє». 

Як відомо, «Самопоміч» послідовно виступає за інший шлях розвитку галузі. По-перше, необхідно відновити у всіх областях роботу внутрішніх аеропортів. По-друге, треба підтримати розвиток авіабудування через розвиток внутрішніх авіаперевезень та створення національного лоукост-перевізника.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини