Романова: «Освіта повинна мати системний розвиток і фінансову автономію»

Депутат «Самопомочі» Анна Романова закликає надати українським вишам реальну автономізацію. Про це багато говорять, але нічого не роблять.

«З тих грошей, які заклади освіти реально мають за те, що в оренду здають свої приміщення,  половину віддають «нагору» і реально отримують копійки. Це призводить до того, що немає мотивації закладам освіти співпрацювати із бізнес-структурами, робити для них наукові проекти і робити освіту і науку більш прикладною», – каже Романова.

«Ми виступаємо за системний і комплексний розвиток освіти для того, щоб вони були автономними і приносили кошти для вищих навчальних закладів».

object(WP_Term)#13145 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини