Романова: «Нерозвинений український туризм – це поганий імідж держави і втрачені мільярди доларів»

Це скликання Верховної Ради, на жаль, не усвідомило всієї важливості і потенціалу туристичної індустрії України і, таким чином, втратило мільярди доларів, констатує депутатка «Самопомочі» Анна Романова. Тому тепер усі сподівання вже на новий парламент. Попри те, що усі необхідні закони і були напрацьовані – ухвалено нічого не було.

Романова пояснює, чому так:
«Тому що всі законопроекти, які були спрямовані на розвиток української туріндустрії, виносились по середах чи взагалі не доходили до зали. Це Закон України «Про туризм», який якраз визначає пріоритетність в’їзного і внутрішнього туризму України та запроваджує дієві механізми і запобіжники порушення прав українських туристів. А ви знаєте, що вже котрий рік поспіль відбувається колапс із затримками рейсів, порушення прав туристів, коли вони прилітають до якогось готелю, а їх селять в готель значно нижчого рівня. Також не ухвалили закон про зниження ПДВ для всіх об’єктів туристичної індустрії, а так є в усіх країнах ЄС. А в Україні сьогодні туристичні податки найвищі на всьому Європейському континенті».

А між іншим, відпочиваючи за кордоном, наші співвітчизники зміцнюють економіки Єгипту, Туреччини, інших держав. Лише за останній рік українці купили туристичних путівок на 8 млрд доларів і 5 млрд доларів на безготівкових розрахунках витратили під час відпочинку за кордоном.

Анна Романова наголошує, що навіть ухвалені рекомендації парламентських слухань виконані на 1%. «А потрібні законопроекти, які демонополізують український залізничний транспорт, запускають річкові круїзи, бо ми втратили шляхи річками.

Законопроекти, які запроваджують сприятливий туристичний збір, створюють туристичні фонди».

Але депутатка не втрачає оптимізму і сподівається, що наступне скликання парламенту дослухається до її рекомендацій.

«Вірю, що наступний парламент в цьому сенсі буде більш ефективним, і Україна заробить мільярди доларів на туризмі і поліпшить свій імідж. Розвиваймо нашу гостинність!»

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини