Роман Семенуха: «Закон у Харкові продовжує вперто мовчати»

Вчора у Харкій міській раді відбулися сутички – невідомі не допустили активістів на сесію міської ради. За словами народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Романа Семенухи, є підстави вважати, що частина з цих «невідомих» – навіть не харків’яни.

«Я побував як депутат в багатьох меріях України й Європи: такого приниження гідності звичайної людини як в Харкові, не бачив, з точки зору доступу до приміщення. Такої атмосфери зневаги до людини під час проведення сесій міської ради також. Рекомендую просто подивитися сесії, аби пересвідчитися», – акцентує Роман Семенуха.

Народний депутат переконаний – кожен такий випадок, якщо не буде розслідуваний, породжуватиме подальше насильство: «Коли вперто мовчить Закон – починає говорити вулиця. А Закон мовчить у Харкові понад 10 років. Мало хто пам’ятає, але тітушки почалися не з Києва, а з Харкова: коли десятки «невідомих» спортивної статури вперше масово били людей на вулиці Клочківській в присутності міліції, яка просто злочинно спостерігала. Замовники так і не були притягнуті до відповідальності.

І закон у Харкові продовжує вперто мовчати. Чомусь, думаю, промовчить і цього разу».

Водночас, наголошує Роман Семенуха, саме завдяки активній частині громади рішення міськради, яке б ставило під ризик розвиток спортивного комплексу «Металіст», не пройшло.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини