Роман Семенуха: «Вимагаємо звільнити «міністрів капітуляції»

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» зареєструвала та вимагає від Верховної Ради розглянути і прийняття рішення про звільнення міністра з питань тимчасово окупованих територій Вадима Чершина та його заступника Георгія Туки.

«Люди, які публічно не визнають та заперечують окупацію, насправді є міністрами капітуляції. Вони не можуть називатися українськими чиновниками, бо сьогодні говорять риторикою Кремля. Ці подвійні стандарти потрібно ліквідувати», – переконаний Роман Семенуха.

Також фракція вимагає вже цього тижня прийняти в першому читанні закон «Про тимчасово окуповані території», який, зокрема, заблокує військово-економічну торгівлю з окупованими територіями та заборонить проведення будь-яких виборів на окупованих територіях до їх звільнення.

«Можна безліч разів співати гімн, хвилиною мовчання вшановувати пам’ять воїнів, але у цей час відбувається цинічна і нахабна, брудна торгівля із окупованими територіями. Фракція «Самопоміч» переконана, що якщо Верховна Рада не здатна назвати речі своїми іменами: війну назвати війною, окуповані території – окупованими, а Російську Федерацію – окупантом, цей парламент не має більше морального права називатися українським», – наголошує Роман Семенуха.

object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини