Роман Семенуха: «Влада принижує не Саакашвілі, а українську державу та її інституцію»

На переконання народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Романа Семенухи, можна по-різному ставитися до Міхеіла Саакашвілі, однак ті речі, які влада робить стосовно нього, руйнують державні інституції України.

«Коли його запрошували в Україну, чим думали? Не можна так ставитися до інституту громадянства – це не власність Президента. Виходить, коли Саакашвілі був потрібен Президенту, його сюди привозили, а тепер принижують.

Однак, таким чином влада принижує не Саакашвілі, а українську державу та її інституцію. Подивіться на жорстку, прямолінійну, навіть не в дипломатичному тоні заяву державного департаменту Сполучених Штатів. Ми можемо так втратити чи не єдиних наших справжніх стратегічних партнерів», – наголошує народний депутат.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини