Роман Семенуха: «Сьогодні саме на Донбасі та в Криму вирішується, чи буде мир у Європі»

Про це народний депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха заявив під час виступу на 48-ій міжпарламентській асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва, що проходить у Белграді.

Одна з головних тем асамблеї – залучення міжнародних інвестицій у регіоні. У своєму виступі Роман Семенуха висловив консолідовану позицію всієї української делегації в ПАЧЕС:

«Без повернення миру в Чорноморський регіон неможливо говорити про сталий ріст економіки як в регіоні загалом, так і в країнах-учасницях. Сьогодні саме на Донбасі і в Криму вирішується, чи буде мир у Європі. Країни-учасниці ПАЧЕС, як і жодна країна світу, не можуть відчувати себе в безпеці, тому що умовні «Крим» та «Донбас» можуть з’явитися на території будь-якої держави».

Народний депутат підкреслив, що повернення Росії у міжнародне правове поле є неможливим без повернення окупованих територій під контроль України.

«Зробити це можливо тільки спільними зусиллями. Війна України з РФ – це не проблема лише України, це протистояння цивілізаційних цінностей проти тиранії. Ми вимагаємо, щоб Парламентська Асамблея Організації Чорноморського економічного співробітництва дала політичну оцінку діям Російської Федерації. Росія має бути визнана агресором та притягнута до відповідальності», – наголосив Роман Семенуха.

object(WP_Term)#12918 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12919 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини