Роман Семенуха: «Непокаране зло має властивість повертатися»

Сьогодні парламент зняв недоторканність і дав згоду на затримання та арешт представника Опозиційного блоку, колишнього мера та голову Харківської ОДА, якого звинувачують у махінаціях із землею у 2008-му році.

«Закон гарантує справедливість і невідворотність покарання, – заявив з парламентської трибуни Роман Семенуха. – Кримінальне угруповання Добкіна і Кернеса з 2008 року по 2017 рік вкрало у громади Харкова 1000 га елітної землі: саду Шевченка, лісопарку.  За оцінками Харківського антикорупційного центру, ці люди нанесли збитки приблизно на 10 мільярдів гривень, що становить приблизний річний бюджет міста Харків”.

Добкін є лише виконавцем цієї афери. Справжнім ідеологом і головною людиною, яка це організувала, є Геннадій Кернес.

«У мене запитання до Генерального прокурора, – звернувся до Юрія Луценка Роман Семенуха. – Геннадій Адольфович Кернес не має депутатської недоторканності. Для його арешту не треба подавати подання до регламентного комітету. Якщо сьогодні готові документи по пану Добкіну, що заважає вручити підозру і пану Кернесу?

«Весь Харків знає, хто приніс війну в наше місто в 2014 році, – сказав Семенуха і показав фото,  де Геннадій Кернес з Добкіним під російськими триколорами закликають  «русский мир» на сепаратистському мітингу у Харкові у лютому 2014-го.

«Я хочу спитати: як же так сталося, що через три роки після того, як ці люди організовували ешелони тітушок з Харкова, з Дніпра, які їхали сюди, в мирний Київ, били та вбивали людей, ці люди досі не притягнуті до відповідальності? Чому ці люди закликали до створень Південно-Східних Республік, напряму закликали до повалення Конституційного ладу, де ж справедливість? Де відповідальність? І це не риторичні питання. Я переконаний, що харків’яни і всі українці хочуть бачити правду. Ці люди мають бути притягнуті до відповідальності. Непокаране зло має властивість повертатися!»

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» голосувала за всі три подання. Але це лише перший крок. Справжнім вирішенням цієї проблеми кругової поруки буде зняти з усіх депутатів недоторканність раз і назавжди. Тільки так ми станемо рівними перед законом і перед людьми!

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини