Роман Семенуха: «Кремль продовжує реалізацію свого сценарію. Український уряд, на жаль, активно долучається»

За мовчазної згоди України у нас реалізовується кремлівський сценарій щодо реінтеграції окупованих територій. Про це заявляє народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха.

Яскрава демонстрація цього – кількарічна робота на території так званої «Донецької народної республіки» мобільного оператора «Фенікс». «Його діяльність почалася з «віджиму» власності компанії «Київстар» та приєднання до «Ростелекому», – розповідає Роман Семенуха.

Приголомшливий парадокс цієї ситуації, на думку нардепа, полягає в тому, що так званий «Фенікс» використовує український радіочастотний ресурс. Вірогідно, саме ці ресурси і допомагають йому зв’язувати своїх користувачів з більш ніж п’ятдесятьма країнами світу.

Народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Наталія Веселова раніше зверталась до СБУ та Нацкомісії з державного регулювання у сфері звязку та інформатизації.

«Відповідь Нацкомісії вражає – вони обгрунтовують непроведення перевірки тим, що я не вказала «суб’єктів ринку телекомунікацій, якими здійснюється порушення законодавства».

І ще один парадокс – коли на непідконтрольній території успішно працює оператор «Фенікс», у Слов’янську жоден український мобільний оператор не надає послугу 3G», – наголошує Наталія Веселова.

«Це є ніщо інше як колабораціонізм», – обурюється Роман Семенуха, додаючи, що у держави вистачає засобів, аби припинити існування операторів, які використовують український радіочастотний потенціал. «Проте не вживається жодних заходів», – підсумовує народний депутат.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини