Роман Семенуха: «Без якісного зв’язку та інтернету сьогодні території зупиняються в розвитку»

За словами народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Романа Семенухи, цьогоріч Верховна Рада не встигне розглянути у другому читанні законопроект № 4159 «Про доступ до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж».

Однак, якщо б його ухвалили, Україна вже сьогодні отримала б нові «правила гри» для учасників ринку та можливість перейти до принципово іншого ступеню технологічного розвитку.

Роман Семенуха зазначає, що наразі існує неврегульованість відносин та критична маса спірних питань, які виникають при укладенні та виконанні договорів між телекомунікаційними компаніями та власниками інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту та енергетики. Вказаний законопроект вирішує комплекс цих питань та позитивно впливе не лише на ринок комунікаційних технологій, але й на технологічний прогрес України загалом.

«Сьогодні проникнення Інтернету в Україні становить 60%, у Європі ж – більше 80%. Колись ми казали, що село гине без школи та доріг. Тепер ми можемо впевнено стверджувати – у сучасному світі територія зупиняється в розвитку й випадає з загального процесу розбудови середовища без сучасних мережевих комунікацій (якісного фіксованого та мобільного зв’язку, інтернету тощо). Без глибокого проникнення інтернету в райцентри та села ми не зможемо впровадити стандартизовану систему електронного врядування, надання адміністративних послуг, розвиток IT-підприємництва, сучасну медицину, сучасну освіту, системи управління тощо», – підсумовує Роман Семенуха.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини