Рішення щодо підняття ціни на електроенергію є необґрунтованим та шкідливим для людей, – Войціцька

Доукомплектована призначеннями Президента НКРЕКП сьогодні прийняла рішення про підняття ціни на електроенергію для промисловості на 16,2%. Це чергове підвищення цін є безпосереднім наслідком корупційної формули «Роттердам+», якою вартість електроенергії прив’язано до «віртуальної» ціни на вугілля, не залежно від його марки, походження чи виду.

Якщо у 2015 році Дмитро Вовк стверджував, що вартість вугілля 1100 гривень є об’єктивною, і все що «зверху» є надприбутками Ахмєтова, то сьогодні ціна вугілля, за якою ТЕС Ахмєтова розраховують свій тариф, становить уже 2854 гривень.

Відповідно до Закону «Про ринок електричної енергії» Регулятор зобов’язаний до запровадження нового ринку електричної енергії забезпечити відсутність перехресного субсидіювання між промисловими споживачами та населенням. Сьогоднішнє підняття вартості електроенергії для промисловості на 16,2% неминуче призведе в майбутньому до значного підвищення ціни для населення.

«В той час, як попередня «злочинна влада» не дозволяла собі таких відкрито корумпованих рішень, нинішня без докорів сумління організовує собі додатковий заробіток руками Регулятора» – переконаний депутат «Самопомочі» Лев Підлісецький.

«Замість захисту українських споживачів та стимулювання власної економіки, ми отримали черговий «подарунок під новорічну ялинку» вартістю в 10 мільярдів гривень для олігарха – Ахметова, а гроші на такий щедрий подарунок будуть збирати з кожного українця. Це черговий наступ олігархії на економічні свободи в Україні.

В результаті такого злодійського рішення постраждають звичайні українці, які будуть вимушені платити ще більше за базові товари та послуги. Крім того, малий та середній бізнес, який намагається стати на ноги, в черговий раз отримує нокдаун від «незалежного регулятора», – наголошують у фракції

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини