Рішення про відсторонення Юлії Вусенко із посади секретаря Луцької міськради є неправомірним

Вчора відбулось позачергове засідання Луцької міської ради, під час якого депутати проголосували за дострокове скаладання повноважень секретаря ради Юлії Вусенко.

Як повідомляє Юлія Вусенко, таке рішення деякі фракції міськради прийняли для того, аби не допустити представницю «Об’єднання «Самопоміч» до виконання обов’язків міського голови, як це передбачено законом після смерті чинного мера та до моменту проведення позачергових виборів і визначення переможця.

Щоб рішення, яке прийняли депутати, набуло чинності, його повинен підписати секретар ради. Та оскільки Юлію Вусенко відсторонили, деякі депутати доручили підпис поставити депутату від «БЮТ» Григорію Пустовіту, однак він таких повноважень немає.

«Це рішення порушує не лише норми регламенту та профільних законів, воно порушує Конституцію України. Зважаючи на те, що відповідно до нього, секретар втрачає свої повноваження з моменту його оприлюднення на сайті, яке відбулося, і зважаючи на те, що нового секретаря можна буде вибрати на наступній черговій сесії, яка призначена на 21 березня, то місто буде не лише без міського голови, але й без секретаря, що порушує принцип безперервності влади. Я не уявляю, як люди, які це зробили, бачать роботу міста надалі», – зазначила Юлія Вусенко.

object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12922 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони