Рішення Парламенту щодо авто на іноземній реєстрації — профанація та шахрайство!, – «Самопоміч»

Верховна Рада ухвалила за основу два проекти законів авторства представників «Блоку Петра Порошенка» про внесення змін до Митного та Податкового кодексів, що нібито вирішують питання авто на іноземній реєстрації. Насправді ж, за словами народних депутатів фракції «Об’єднання «Самопоміч», у запропонованому вигляді документи є профанацією.

Керівник фракції Олег Березюк наголошує: «Це шахрайська форма законопроекту, яка не відкриває людям доступу до дешевих засобів пересування. Це законопроект, який обкладає страшними акцизами людей, які купують дешеві авто».

Як пояснює парламентар від «Самопомочі» Тетяна Острікова, відповідно до ухваленого сьогодні законопроекту, акциз на п’ятнадцятирічний дволітровий бензиновий «Volkswagen Passat» становитиме 1500 євро.

«А ще плюс ПДВ та мито. Натомість за нову п’ятилітрову машину акциз становитиме 250 євро. Це не вирішує питання та не робить авто доступним».

«То кому ми служимо? – коментує цифри Олег Березюк. – Ми служимо автодилерам, які продають дорогі авто!»

Ще одна проблема документів – не вирішена проблема власників авто на іноземній реєстрації, аби вони не виїжджали в пункти пропуску. Тетяна Острікова підкреслює: «Це означає, що вони всі вимушені будуть поїхати в пункти пропуску через державний кордон України, що повністю припинить нормальний рух товарів, транспортних засобів та людей».

Тетяна Острікова переконана: «Ці речі потрібно виправити до другого читання. Інакше буде профанація».

Підсумовуючи, Олег Березюк звертається до влади: «Чомусь в Америці, Німеччині можна купити авто за одну-півтори тисячі євро. А в нас не можна. Ви хочете наповнити бюджет країни за рахунок людей середнього та низького доходів? Шахрайство шахрайств!»

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини