Рік боротьби. Звіт фракції “Самопоміч” у Верховній Раді за 2017 рік

Початок 2017 року для команди “Об’єднання “Самопоміч” ознаменувався гучними викриттями. Однак продовжився помстою влади за чесну працю та відвертість із людьми.

Поміж такими гучними подіями як блокада торгівлі на крові, викриття схеми Роттердам+, відстоювання свободи жителів Львова, боротьба за прозорий та збалансований бюджет країни та підтримка своїх однопартійців, яких піддають репресіям — щоденна робота.

«Самопоміч» зростає, розвиває місцеві осередки, бере участь у виборах ОТГ, відкриває молодіжне крило партії. Фракція у парламенті як конструктивна, державницька опозиція підтримує всі реформаторські закони, покликані змінити ситуацію в державі та захистити інтереси людей.

Ми наполягали на ухваленні освітньої та медичної реформи, і наполягатимемо, щоб їх реалізація була забезпечена фінансово.

Ми відстоюємо права солдатів та ветеранів, які захищають нашу країну — вимагаємо назвати війну війною та захистити воїнів від суду за законами мирного часу.

Ми беремо на поруки та вимагаємо від влади припинити затримання просто на вулиці без суду і слідства воїнів добробатів.

Ми захистили гроші міст та громад і не дали уряду згорнути бюджетну децентралізацію.

Олігархічна влада щодня намагається взяти реванш. Але ми вистоїмо.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини