Реформи аж гудуть! Короткі записки на полях

1) «ДУСЯ» – установа для обслуговування і забезпечення діяльності влади – яка у такому вигляді існує хіба тільки в Росії. Безпрецедентні видатки з наших кишень у понад  2 млрд гривень на структуру, яка володіє лікеро-горілчаним заводом, підприємством з молоко- і м’ясопереробки Чайка, санаторіями, заповідниками, будівельними компаніями, музеями, оркестрами, лісовими господарствами…http://www.dus.gov.ua/pidpryemstva

2) Національна консолідація, гуманітарний розвиток, культура і сама людина – вчергове не є пріоритетом для цієї влади. Бюджет на все, пов’язане з людиною, за структурою нічим не відрізняється від бюджету «пізнього Кучми». Від щорічного збільшення фінансування на культуру очікуваних ефектів немає, що означає інтелектуальну неспроможність влади, безхребетність Мінкульту, відсутність культурної політики і перспектив гуманітарного розвитку. Тільки розкладання гігантських коштів на підтримку кіновиробництва у різні кошики – один з прикладів бажання політиків управляти вручну грошовими потоками перед виборами.

3) Нереформована НАН України поглинає понад 4 млрд наших податків, натомість на справжню науку призначено близько 310 млн гривень.

4) Проте на «свіжостворений» 6 листопада 2018 року Фонд Президента України знайшовся 1 млрд гривень для передвиборчої «роздачі слонів».

5) Зашморг на шиї бюджетної децентралізації затягує зменшення між першим і другим читанням освітньої субвенції для місцевих бюджетів на 1 млрд 356 млн гривень. Це означає, що місцеві податки йтимуть на оплату праці вчителів, а не на розвиток міст. Децентралізацію вбивають від моменту її виникнення.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини