Реальною реформою парламенту є закони про вибори, ТСК та зняття недоторканності!, — Сотник

Під час розгляду законопроекту щодо оптимізації роботи парламентських комітетів народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Олена Сотник зауважила, що подана на голосування редакція не відповідає тим домовленостям, які були на робочій групі.

«Ми конкретно пропонували, щоб були збережені ті комітети, які є важливими для опозиції і, насамперед, є важливими для людей. Адже вони зберігають парламентський контроль за корупційними справами, правами людини, зберігають можливість європейської інтеграції для України. Цього в законопроекті немає, хоча про це було домовлено», – заявила Олена Сотник.

Окрім того, переконана народний депутат, розгляд цього законопроекту є лише прикриттям та ухиленням від справжньої реформи.

«Насправді реальною реформою парламенту є новий закон про вибори до Верховної Ради на пропорційній основі за відкритими списками — він внесений, закон про тимчасові слідчі комісії — він теж є в парламенті, зняття недоторканності з депутатів — цей закон також є в парламенті. За це треба голосувати!» – наголосила Олена Сотник.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини