«Реальна мета законопроекту про так звану реінтеграцію – відновити торгівлю з окупованими територіями», – Оксана Сироїд

Запропонований владою проект закону про так звану реінтеграцію Донбасу допомагає реалізації російського сценарію на сході України.  Фракція «Об’єднання «Самопоміч» своїми правками намагається виправити ситуацію, однак це отримує неабиякий опір.

Оксана Сироїд пояснює: «Послухайте, що сьогодні відбувається у залі. Це шизофренія чи, можливо, російська воєнна доктрина в дії? З одного боку нам кажуть: «Ми регулюємо зараз тільки статус окупованого Донбасу. Ми не хочемо регулювати статус окупованого Криму, тому що є окремий закон». З іншого боку, ми кажемо: «Якщо ви регулюєте статус тільки для Донбасу, то давайте напишемо дату, коли розпочалася окупація Донбасу». Але нам кажуть: «Ні, дату початку окупації Донбасу ми писати не будемо, бо вона є в законі про Крим». За кого вони мають людей? Це звичайне шулерство, щоб змусити людей втратити орієнтири, аби потім шахраювати».

За словами Оксани Сироїд, запропонований законопроект про так звану реінтеграцію є нічим іншим, як юридичною зброєю держави, державних інститутів, зокрема, президента проти свого народу, тому що інструменти, які пропонуються
там, призведуть до того, що Україна повністю випаде з конституційного поля, бо встановлюється антиконституційний режим. Фактично, це призведе до узурпації Президентом влади у державі, бо народ через парламент втрачає контроль над багатьма важливими аспектами.

Крім того, продовжує віце-спікер, документ призведе до відновлення торгівлі з окупованими територіями, послабить
українську державність та поставить під загрозу українських людей ще більше, ніж сьогодні. «Це реальна мета запропонованого законопроекту. У такій редакції, як сьогодні, його приймати не можна», – підсумовує Оксана Сироїд.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини