Реалізація наших вимог залежить від того, скільки людей продемонструють їхню підтримку

Встановлено зв’язок з усіма захопленими аваківцями учасниками блокади торгівлі з окупантами.
У тому числі знайдено ветерана “Айдару” з позивним Доцент.

Тепер хлопцям потрібна кваліфікована адвокатська допомога для захисту та притягнення до відповідальності тих, хто вчора їх побив і пограбував. Адвокатам, готовим допомогти постраждалим, прохання контактувати з Штаб визволення патріотів.

Про можливий розвиток ситуації.

Організатори нападу є вкрай небезпечними і по-справжньому втілюють план “Шатун”.

Ключові важелі впливу має міністр внутрішніх справ, який контролює як частину спецпризначенців, так і тих, хто на словах “за блокаду” і “проти окупанта”.

Тому важливо якомога швидше домогтися звільнення Авакова. Як і керівника Антитерористичного центру СБУ Малікова – колишнього депутата Партії регіонів у Севастополі.

Ясно, що базовою залишається вимога ухвалення закону про тимчасово окуповані території, який легітимно заборонить торгівлю з ними.

Реалізація наших вимог напряму залежить від того, скільки людей по всій країні продемонструють їхню підтримку. Сьогодні акції на підтримку блокади та проти нападів на її учасників плануються мінімум в 10 містах.

В більшості міст готових активно діяти наразі замало. Але ми ініціативні, креативні та вміємо діяти як мережа. Давайте використовувати наші сильні сторони. Самоорганізовуватися, робити акцію тиску та популяризувати їх.

При цьому важливо розуміти дві речі. Зовнішній ворог у будь-який момент може почати нове вторгнення в нових місцях.

А його торгівельні партнери серед нинішнього керівництва держави краще ніж Янукович готові до боротьби з протестами на київському Майдані та біля Адміністрації Президента.

Зате вони абсолютно не готові до розгортання мережевої протидії їхнім чорним справам по всій країні. Невеликі групи, які самостійно, словом і ділом у своїм містах та містечках вимагатимуть заборону торгівлі з окупантами та відставок міністра внутрішніх справ з керівником Антитерористичного центру СБУ, швидше дозволять досягти потрібних результатів.

Тим, хто діятиме. Максимально висвітлюйте свої дії стрімами та постами тут, в ФБ.

До речі, дуже потрібні люди, які допоможуть збирати таку інформацію задля збагачення суспільства успішним досвідом. Готові – пишіть в лічку.

Як і всі інші ідеї для розгортання антикорупційної армії:)

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#12923 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12924 (16) { ["term_id"]=> int(133) ["name"]=> string(12) "Статті" ["slug"]=> string(9) "analytics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(133) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(431) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(133) ["category_count"]=> int(431) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Статті" ["category_nicename"]=> string(9) "analytics" ["category_parent"]=> int(1) }
Статті