Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо говорить мовою Росії, – Сироїд

«Сергій Сивохо намагається пропагувати те, що в Україні не війна, а громадянський конфлікт. Це суперечить закону, який говорить, що в Україні – війна, Росія напала на Україну, а дата початку агресії – 20 лютого 2014 року. Пан Сивохо порушує закон та, фактично, чинить небезпечні речі з точки зору національної безпеки», – так оцінила лідерка “Самопомочі” Оксана Сироїд заяви Сивохо про його план реінтеграції Донбасу та “створення Національної платформи примирення та єдності”.

РНБО має підраховувати завдані Росією мільярдні збитки. І з цими цифрами йти до міжнародних експертів, які так хочуть помирити Україну та Росію.

«І радник секретаря РНБО, і міжнародна спільнота – всі хочуть помирити Україну і Росію. А покарати Росію? Чому Україну потрібно мирити, якщо є відповідальний за сварку? РНБО має збирати докази російської агресії і втрати від неї: від будинка у Широкино, Чорноморського шельфу і до Кольчуг, які Росія вивезла з України.

Порахуйте це все і зробіть велику консолідовану претензію. Прийдіть до міжнародних експертів, які так хочуть помирити нас і скажіть: «Оце все – збитки завдані Росією. Як ви вважаєте, можна тут помиритися чи ні? Тут допустима мирова угода?» І коли вони побачать цей рахунок на кілька десятків мільярдів доларів, хай скажуть, чи можливо підписати мирову угоду», – пояснила Сироїд.

object(WP_Term)#12913 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини