«Рада перерозподілила понад 30 мільярдів гривень коштів платників податків не на потреби платників податків, а головним чином на фінансування силового апарату», – Тетяна Острікова

Фракція «Самопоміч» переконана, що в парламенті відбувся черговий «розпил» бюджету.

Верховна Рада прийняла зміни до державного бюджету на 2017 рік. За словами народного депутата Тетяни Острікової, фракція «Самопоміч» не підтримала проект закону, адже наполягала на знятті всіх підвищень заробітних плат чиновників та силовиків і скеруванні цих коштів у вигляді медичної та освітньої субвенції на підвищення зарплат лікарям та освітянам, а також на подолання наслідків вибухів на військових складах у Балаклії Харківської області.

За словами народного депутата Вікторії Войціцької, відбулися чергові антисоціальні зміни до бюджету, спрямовані на зміцнення поліцейської держави, якою керує МВС, ГПУ та СБУ: «Ми не бачимо жодної підтримки простих людей, звичайних українців. Ті гроші, які були накопичені завдяки громадянам України, ідуть не назад громадянам, не на розвиток держави та економічне стимулювання, а йдуть на посилення поліцейської держави. Це — бюджет проїдання».

Народний депутат «Самопомочі» Ірина Подоляк також наголошує, що черговий раз цей перерозподіл бюджету не є перерозподілом розвитку: «У проекті змін до бюджету не були представлені жодні кошториси та деталізації. Мільярди ідуть умовно на Національну поліцію, укріплюється фактична військова сила всередині держави. Нічого не розписано, нічого не відомо. Більш того, підвищують зарплатню в Адміністрації Президента та секретаріаті Верховної Ради та СБУ, мотивуючи це вирівнюванням. Натомість про «вирівнювання» з іншими людьми — медиками, педагогами, мова не йде…»

«На жаль, провладна більшість настільки боїться втратити владу, що мусить фінансувати всі забаганки силовиків і чиновників. Верховна Рада перерозподілила понад 30 мільярдів гривень коштів платників податків, при цьому забувши про людей — тих платників податків, які ці гроші в бюджет згенерували», – наголошує Тетяна Острікова.

Додамо, за наполяганням «Самопомочі» під час розгляду проекту закону вдалося відхилити правку про випуск Облігацій Державної Позики на 4 мільярди гривень, попри спроби фракцій коаліції її повернути.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини