«Присутність «Самопомочі» в парламенті – це питання національної безпеки», – Садовий

«Самопоміч» – єдина партія, яка у парламенті виступила категорично проти мінського сценарію особливого статусу для Донбасу.

«У новому скликанні парламенту планують другий раз все «провести». Якщо це відбудеться – це буде крах української незалежності», – переконаний лідер «Самопомочі» Андрій Садовий.

За його словами, імплементація Мінських домовленостей, які й передбачають особливий статус і автономію Луганської і Донецької областей, дозволить окупанту мати там власну армію, поліцію, свої суди, прокуратуру.

«А ще вони матимуть своїх депутатів в українському парламенті. Якщо це станеться – це буде біда для нашої країни. Хто перший раз це голосування зробив про зміни до Конституції з особливим статусом? Петро Олексійович Порошенко і його фракція. Хто був єдиний, хто виступав проти? «Самопоміч». Тому питання безпеки нашої держави – це присутність «Самопомочі» в наступному парламенті», – наголосив Садовий.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини