Припиніть перешкоджати навчанню дітей, — брифінг у Парламенті

142-й ліцей міста Київ входить у топ-10 навчальних закладів України за результатами ЗНО.

Проте місцева влада посеред навчального року видала наказ про тимчасове переведення ліцею №142 м. Київ до інших навчальних закладів та дистанційне навчання учнів. Підставою для цього стала експертиза про наче б то аварійний стан будівлі.  

Батьки учнів вважають, що зрив освітнього процесу та переведення учнів до інших навчальних закладів мають на меті руйнування будівлі ліцею з подальшим продажем земельної ділянки, на якій знаходиться ця будівля.

Після публічної реакції учнів та їхніх батьків, Солом’янська державна адміністрація відновила навчання в ліцеї з 19 березня 2018 року. Проте батьки та вчителі побоюються подальших спроб знищення ліцею, тому що документація на землю, яка підтверджувала статус земельної ділянки, відсутня, а у витягу з бази даних міського земельного кадастру від 21.11.2013 щодо цієї земельної ділянки зазначається: «договір авансу на викуп ділянки».
 
Сьогодні батьки та вчителі на брифінгу у Верховній Раді звернулися до міської влади з вимогами: 

  • Припинити перешкоджати навчанню дітей
  •  Забезпечити незалежну експертизу будівлі
  • Визначити статус земельної ділянки та закріпити право користування земельною ділянкою за ліцеєм №142 м. Київ
  • Виділити гроші на ремонт будівлі ліцею
object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини