«Провладна коаліція не хоче створювати незалежне Бюро Розслідувань», – Сидорович

Верховна Рада повернула на повторне перше читання усі законопроекти про державне бюро розслідувань.

Як наголошує народний депутат «Об’єднання «Самопоміч», державного бюро розслідувань Україна чекає вже 22 роки — з моменту прийняття Конституції у 1996 році.

«Лише у восьмому скликанні парламенту вдалось ухвалити цей закон, і то тільки після двох років розмов про його необхідність. Ще півтора року ми чекали на завершення процедури обрання керівника, тобто директора ДБР.

Сьогодні Україна мала шанс у першому читанні отримати законопроект, який дозволив би в межах півроку вдихнути життя у цю структуру, яка наразі існує лише номінально. Але такі дії коаліції свідчать про небажання це робити», – сказав Руслан Сидорович.

Руслан Сидорович
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини