«Протягом 10 днів мають звільнити всіх «люстрованих» чиновників», – Єгор Соболєв

Ініціатор прийняття закону про люстрацію і кандидат у депутати від Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв закликав українців включатись у процес люстрації.

Нагадаємо, вчора Президент Порошенко нарешті підписав багатостраждальний Закон «Про очищення влади». За словами Соболєва, протягом 10 днів з посад мають бути звільнені усі, хто автоматично підпадає під дію Закону. «Це начальники часів Януковича, починаючи від рівня голови райдержадміністрації, вихідці з КДБ, керівництва комсомолу і компартії», – написав Єгор Соболєв у своєму фейсбуці.

Також Міністерство юстиції повинно почати перевірку майна усіх держчиновників: «Далі, заходимо на сайт Міністерства юстиції. Згідно з законом, там має повідомлятися про початок перевірки кожного судді, правоохоронця, військового керівника та держслужбовця. Одночасно з його декларацією. Наше з Вами завдання – допомогти перевірити, чи не забув об’єкт перевірки вказати усі квартири, будинки, машини, яхти та літаки своєї родини. Та як він може пояснити їхнє походження. Не може – вигнання з державної служби із забороною повертатися мінімум 10 років», – заявив Єгор Соболєв.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини