«Протестуючи проти приниження, брехні та знущання над людьми, я оголошую голодування», – Олег Березюк

Під час погоджувальної ради парламенту голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк заявив про початок голодування: «Ніколи не думав, що таке рішення я буду приймати в ХХІ столітті, тут. Я оголошую голодування, підтримуючи львів’ян та протестуючи проти свавілля центральної влади в Україні.

Після останнього українського повстання 2013-2014 років, на жаль, владу в країні захопили бандити, олігархи і компульсивні брехуни. Компульсивні — це ті, хто весь час брешуть, повторюють брехню і навіть іноді не свідомі своєї брехні.

У країні — війна, яку переконливо називають АТО. Хто — терористи, а хто — захоплені? В Україні — окуповані території, їх просто брехливо не визнають ані парламент, ані Президент. Їх нібито немає. На цих окупованих територіях страждають люди, безправні. За них нібито борються — брехня! Там є військовополонені, захоплені терористами, і ніхто не захищає їхні права — знову брехня!

Олігархи на Майдані, прикриваючись повстанням, обіцяли прийняти закон про вибори до Верховної Ради на пропорційній основі за відкритими списками, який буде демократичним і дозволить людям вибрати свою владу. До сьогоднішнього дня вони ховаються і не роблять цього — знову брехня!

У нас не зменшується корупція, але закон про антикорупційний суд не хочуть прийняти. Бо не треба завершити вертикаль покарання корупціонерів. Знову брехня!

З 1 липня уряд знову планує підняти на 25% ціну на газ. Казали, що все буде добре, що Роттердам+ та інші закони дозволять стабілізувати ринок — знову брехня, і ми остаточно знищуємо середній клас.

СБУ, Генеральна прокуратура, МВС можна скоро перейменувати на МГБ та НКВС — в Україні розпочались тотальні репресії. Більш того, ці репресії розповсюджуються не лише на політичні сили та політичних лідерів, але й на міста.

Львів сьогодні окупований ворогом. Рік тому в це місто волі, яке завжди було і буде на передовій боротьби за Україну у всі часи, в тому числі й новітні, прийшов ворог. Протягом року цей ворог, цинічно брешучи на кожному кроці, знущається не тільки над керівником міста чи політичною силою, а знущається над людьми, які там живуть. Львів’яни ніколи не лягали. Львів’яни можуть стояти поруч. Вони вистоять і проти цього ворога, підступного і нищівного, знецінюючого і вбивчого.

Проаналізувавши все це, я прийняв своє особисте рішення. Протестуючи проти знущання над людьми, приниження і брехні, протестуючи проти знущання над містом, яке є символом свободи, підтримуючи львів’ян, які завжди є терпеливими та толерантними до влади, бо вірять у державу і хочуть її бачити, а ця держава в особі центральної влади над ними цинічно знущається. Тож, вимагаючи припинення цього знущання і припинення брехні в державі я, як людина, лікар і народний депутат України, прийняв екстраординарне для себе рішення — розпочати голодування».

Відтак, Олег Березюк покинув засідання погоджувальної ради парламенту та розпочав голодування під будівлею Адміністрації Президента, яке триватиме, допоки центральна влада не припинить сміттєву блокаду Львова.

object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини