«Пропозиція від голови ЛОДА – остаточне підтвердження того, що проблема була не у міській владі Львова», – Любомир Зубач

Лист, надісланий головою Львівської обласної державної адміністрації міському голові Львова – це останній пункт плану «львівське сміття», який реалізовується проти міста вищим керівництвом, щоб скомпрометувати Андрій Садового. У цьому переконаний народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Любомир Зубач.

«Протягом року сміття вдавалось хоч якось вивозити. Отож, бачачи, що повноцінно реалізувати цей план центральній владі не вдалось, зараз якраз відбувається пік тиску і вони виставили свої козирі. Це – дії справжніх терористів, коли вони беруть у заручники людей. Тільки зараз взяли в заручники ціле місто.

Вони кажуть – ми звільнимо, але дайте нам гроші. Як може так чинити людина, представник державної влади, намісник президента в області, коли президент – це гарант конституції та дотримання прав людини в країн?і», – наголошує народний депутат.

Відтак, Любомир Зубач називає звернення черговим підтвердженням того, що проблема була не в міській владі Львова і полігони були закриті, тому що їм забороняли приймати львівське сміття:

«Що зміниться від того, що сміття буде вивозити Синютка, або будь-хто інший? Ми розуміємо, що у такому випадку включатиметься державний апарат і всі полігони відкриються. Хоча, безперечно, рішення щодо передачі вивезення ТПВ зі Львова прийматиме міський голова, якого обрали львів’яни, і я переконаний, що він це рішення прийме в інтересах міста Львова».

object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини