Прокуратура відступає: у справі Марченка зменшили суму завданої шкоди

Суд не задовольнив клопотання прокуратури щодо зміни часу перебування під домашнім арештом Владислава Марченка. Він, як і раніше, обмежений в пересуванні з 23.00 до 06.00. В інший час домашній арешт не діє.

Також, за словами адвоката Владислава Грищенка, сума завданої шкоди, яку інкримінує Марченку обвинувачення, зменшили у 132 рази. Тепер вона становить 659 тисяч гривень замість 87 мільйонів. Як повідомив захисник, буде проведено будівельну експертизу, яка доведе, чи взагалі було завдано шкоди. Наразі досудове слідство триває.

Нагадаємо, заступника голови Запорізької облради Владислава Марченка звинувачують у розкраданні державних коштів, призначених на будівництво інфраструктурних об`єктів у Запоріжжі. Хоча усі роботи завершені і кошти підрядникам перераховані.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини