Прокуратура і міліція відновлюють справи проти ЛМР часів Пшонки, — Садовий

“Отримали інформацію про відновлення кримінальної справи проти керівництва львівського АТП щодо купівлі автобусів на комунальні маршрути”,- повідомив на своїй сторінці Facebook Андрій Садовий, лідер “Об’єднання “Самопоміч”.

Мер Львова зазначає, що у 2012 році місто почало виводити на ринок перші комунальні автобуси і купували уживані машини в Німеччині.

“Прокуратура перевірила всіх, включно з німецькими постачальниками, і не знайшла жодної зачіпки. Навіть за Януковича місцеві слідчі приватно говорили, що не знають як добити міську владу по цій справі, і роблять це виключно через вказівку зверху”, – каже Садовий.

Лідер партії нагадує, що таких справ було багато і всі вони одна за одною розвалювались через відсутність аргументів і доказів. “Більшість з них була закрита, як тільки зник Янукович і, відповідно, тиск з Києва. І ось тепер нове керівництво ГПУ і МВС не знайшло нічого іншого як поворушити архіви попередників. Тренд нового політичного сезону – реанімація справ часів Януковича-Пшонки-Захарченка. Підкараулювання лікарів-депутатів від «Самопомочі» після операцій з того ж тренду”, – підсумовує Андрій Садовий.

Андрій Садовий
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Боротьба з корупцією