“Проголосувавши за Бюджет, Парламент проявив відповідальну позицію”, – Березюк

Ухвалені Парламентом законодавчі зміни створюють нові бюджетні правила, які дозволять залучити у казну доходи з олігархічних джерел. Про це повідомив Голова фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олег Березюк.

“Вперше Парламент ухвалив Закони, які дають змогу примусити олігархів та монополістів платити у державний бюджет більше грошей. Тепер завдання Уряду працювати, і забезпечити ці надходження”, – зазначив депутат.

Він наголосив, що ключовими для фракції були норми про збільшення ренти для нафтовидобувних компаній з 55% до 70%, введення роздрібного акцизу на алкогольні та тютюнові вироби, що буде спрямовуватися у місцеві бюджети, зменшення єдиного соціального внеску, та змін в адмініструванні ПДВ, що зменшують можливості для маніпуляцій.

Також надзвичайно важливо, додає депутат – скорочення чиновників прокуратури, міліції, зменшення зарплат суддів. “І ми не зменшили фінансування освіти, зберегли пільги інвалідам, – це дуже важливо”.

“Місцеві бюджети отримали нові можливості та відповідальність за наповнення власних бюджетів”, – підсумував депутат.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини