«Професію фельдшер з медицини невідкладних станів  повернуто до класифікатора професій», –  Сисоєнко

Рішенням уряду таки виправили помилку Міністерства охорони здоров’я. Професію повернули 16000 фельдшерів, які через міжвідомчі колізії з 1 листопада втратили право працювати за спеціальністю.

Також повернули професії лікар-терапевт та лікар-терапевт дільничий. Нагадаємо, з вимогою повернути у класифікатор професій спеціальність фельдшер  з медицини невідкладних станів, народний депутат звернулася до уряду. «Уся система екстреної медичної допомоги на сьогодні  потребує системних та послідовних дій уряду», – переконана Ірина Сисоєнко. За її словами, в Україні давно прийнятий закон про екстрену медичну допомогу, який уряд має виконувати. Найголовніше тут – фінансування програми розвитку екстреної медичної допомоги – від оновлення автопарку і обладнання до підвищення заробітної плати працівникам екстреної медичної допомоги.

«Другий рік я борюся за виділення коштів на цю життєво необхідну програму», – наголошує народний депутат. «Замість змін професій, єдиним рішенням уряду має бути внесення змін до постанови Кабінету міністрів України і підвищення медичних тарифних розрядів», – наголошує народний депутат.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини