«Проект бюджету-2018 – це пограбування громад і руйнація середнього і малого бізнесу в Україні», – Олег Березюк

На переконання голови фракції «Самопоміч» у парламенті Олега Березюка, поданий урядом проект бюджету країни на наступний рік є інфляційним та не передбачає жодного розвитку. 

По-перше, що стосується малого  та середнього бізнесу, що є основними постачальниками грошей у казну.  «Уряд не виконує пряму норму Податкового кодексу, яка зобов’язує Кабмін впровадити податок на виведений капітал замість податку на прибуток. Це дозволить призупинити діяльність олігархічно- сировинних синдикатів, які сьогодні вимивають гроші з країни, але дозволить малому та середньому бізнесу вкладати кошти у розвиток власної індустрії, яка приносить користь українському бюджету», – наголошує Олег Березюк.

Окрім того, за словами народного депутата, відбувається чергова спроба пограбувати місцеві бюджети.  Тому фракція «Самопоміч» вимагає від Кабміну негайно виправити ситуацію, яка закладена у проекті бюджету: 
– перекласти всі платежі, які не притаманні громадам, на державний бюджет. Бо сьогодні на бюджети громад пропонують перекласти, зокрема, утримання навчальних закладів першого і другого рівня, пільги та субсидії за житлово-комунальні послуги;
– зменшити відсоток коштів місцевих бюджетів, які передаються до державного бюджету у вигляді реверсної дотації, до 30%. Зараз вони становлять 50%, а у бюджеті-2018 планується 80%;
– усі субсидії та дотації мають сплачуватися громадам напряму із місцевого бюджету, без жодних «ручників» у вигляді обл- чи райдержадміністрацій. 

«Це серйозні пограбування, і це підривання суверенітету зсередини. Якщо цей проект бюджету затвердять, то середні та малі міста просто не зможуть функціонувати. А сильні громади — це сильна держава», – наголошує Олег Березюк.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини