Продовжується тиск на харківську «Самопоміч» з боку влади

В складських та офісних приміщеннях фірми «СТВ» – одного з лідерів на ринку України у сфері FMCG – в черговий раз відбувається обшук. Власником підприємства є голова фракції «Самопоміч» у Харківській міськраді Тарас Сітенко.
Обшук проводить Державна фіскальна служба за Постановою Шевченківського суду м. Києва. За словами Сітенка, обшук стосується справи, за якою вже місяць є рішення суду про безпідставність звинувачень ДФС.
За останній рік це третій обшук на підприємствах, що належать родині депутата. Наразі чекаємо на коментар від Тараса Сітенка, який в даний момент спілкується з слідчими. Народний депутат Роман Семенуха вважає, що дії ДФС пов’язані з політичною діяльністю Сітенка і проводяться з метою блокувати роботу підприємства та спричинити тиск на представника «Самопомочі».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини