Продовження рейдерства на Миколаївщині – Руслан Сидорович

Епопея з рейдерством Братського маслопресового заводу в Миколаївській області продовжується. Нагадаємо, з січня 2017 року товариство потерпає від рейдерів, котрі почали захоплення з підробки установчих документів, а завершили фізичним захопленням підприємства.

Днями народні депутати, серед яких – парламентарі від фракції «Об’єднання «Самопоміч», відвідали АРМА (Агентство з розшуку та менеджменту активів), яке зберігає конфісковане в рамках кримінальних проваджень майно заводу. Одна з причин такого візиту, за словами народного депутата від «Самопомочі» Руслана Сидоровича, той факт, що майно заводу, яке було передано, відповідно до рішення суду, на зберігання, продовжує розграбовуватися. При цьому, АРМА не може чітко відповісти на запитання, прийняли вони в управління майно зазначеного заводу чи ні.

Руслан Сидорович розповідає: «Що цікаво? Представники АРМА стверджують, що майно, незважаючи на існування судової ухвали, їм фактично не передано. Разом з тим, нами було продемонстровано копію їх листа про те, що арештоване в рамках кримінального провадження майно, яке є речовим доказом, передано підприємству, яке, ми підозрюємо, задіяно у співпраці з рейдерами».

Відтак, на зустрічі перед АРМА було сформовано низку конкретних запитань – на підставі яких документів майно було їм передано, на якій підставі проводилися відповідні тендерні закупівлі, які плани АРМА щодо забезпечення збереженості цього майна.

Народний депутат підсумовує: «Ми сподіваємося на якнайшвидшу передачу майна, тому що захист права власності – це питання розвитку держави. Без захисту права власності розвинута та успішна держава неможлива. Грабіж, який продовжується вже третій рік, не відповідає ні Конституції, ні законам України».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини