Продати свій голос – це продати шанс на краще життя, – Федір Кравченко

22 грудня у Зіньківській міській ОТГ відбулися перші місцеві вибори. За попередніми підрахунками, «Самопоміч» набрала 6,85% голосів.

«Кампанія була складана та насичена «брудними» технологіями, які, на жаль, досі перемагають. За 1000 грн та «подарунки» люди готові продати свій голос. Жаль, що досі не у всіх є розуміння того, що продати свій голос – означає продати шанс на краще життя. Бо «підкуп» витратиться, а жити доведеться в таких самих умовах», – розповів кандидат на посаду голови Зіньківської ОТГ Федір Кравченко.

Додає, що за попередніми результатами, двоє кандидатів з команди «Самопомочі» стануть депутатами Зіньківської ОТГ.

«Навіть з малою кількістю депутатів, ми працюватимемо так, щоб люди переконалися – результати не примусять себе довго чекати, якщо до справи беруться порядні, професійні, віддані громаді люди. Дякую кожному нашому виборцю за довіру і підтримку. Дякую команді за невтомність, згуртованість та оптимізм. Вірю, що ми зможемо реалізувати наші найкращі ідеї з реформування Зіньківської ОТГ і зробимо нашу громаду місцем, де хочеться жити!», – підсумував Кравченко.

object(WP_Term)#12913 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини