Про сміттєву блокаду Львова говорили у ПАРЄ

У вівторок 27 червня 2017 р. в рамках засідань ПАРЄ у Стразбурзі відбувся семінар за участі експертів «Політичні переслідування в Україні та Молдові. Як політична корупція знецінює зусилля реформаторів». Як зазначають організатори, «незважаючи на те, що представники офіційної влади України та Молдови публічно декларують патріотизм та про-європейськість, обидві країни досі страждають від системної корупції та недостатнього прогресу реформ».

Під час заходу Вікторія Войціцька, народна депутатка «Об’єднання «Самопоміч» розповіла про напади на політичну силу, яку вона представляє: «Ціллю став лідер нашої партії, Андрій Садовий, який є мером Львова. Понад рік Львів є заручником так званої сміттєвої блокади. Львів страждає від тиску державних структур, урядових структур, Адміністрації Президента, які хочуть зробити нас покірнішими, не дати нам критично висловлювати свою думку щодо уряду, президента, оскільки ми зараз перебуваємо в опозиції»

Також депутатка розповіла і про інші приклади перслідувань «Самопомочі», зокрема, про напад на неї та сім’ю: «Я невтомно борюся із корупційними схемами в енергетичному секторі. Як наслідок цього, на мене і на мою сім’ю був здійснений напад, в мій будинок кинули банку із запалюваною рідиною. Нам із моєю 14-річною дочкою вдалося зупинити вогонь, в той час як мій 3-місячний син залишався в своєму ліжечку».

Також пригадала, коли під вікнами депутатки Київради від «Самопомочі» Ольги Балицької,  яка бореться із корупцією у сфері розвитку нерухомості, влаштували похоронну процесію: «Її діти бачили все це, і вони сильно налякались. Але ніхто нічого із цим не зробив. Поліція охороняла цю акцію, стверджуючи, що все було законно. Але це було переслідування».

« Хоч ми і є в опозиції, я хочу, щоб ви знали, що ми перебуваємо в коаліції з українцями. Ми перші в рейтингу партій, які підтримують впровадження реформ. І як недавно зазначив Ян Томбінський, колишній голова представництва Європейського Союзу в Україні, нам пора нарешті почати впроваджувати реформи, а не займатись імітацією. Це те, чого ми прагнемо – підтримки від ЄС, наших колег, щоб впроваджувати справжні реформи, особливо, коли мова йде про боротьбу із корупцією», – наголосила депутатка.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини