Захист бізнесу та добробут людей

Доки гроші працюють в бізнесі, вони створюють додану вартість, забезпечують робочі місця, надходження до бюджету від податків, наповнюють Пенсійний фонд. Саме тому депутати «Самопомочі» підтримують та популяризують заміну податку на прибуток на податок на виведений капітал – пропонується брати податок у той момент, коли власники бізнесу вирішують забрати гроші у вигляді дивідендів або іншим способом – тобто, на кінцевій стадії.

Через велику корупційну складову влада продовжує ігнорувати реформу митниці, у той час, коли бюджет недоотримує мільярди. До прикладу, проблема авто на іноземних номерах, яких вже близько півмільйона: «Самопоміч» відстоює просте рішення – знизити акциз на вживані авто, однак влада просто ігнорує проблему.

Ми переконані — без аудиту Пенсійного фонду та створення реєстру отримувачів усіх соціальних виплат, у тому числі й отримувачів пенсій, будь-яка спроба реформувати пенсійну систему України буде лише косметичним ремонтом.

Так само, як на гідну старість, українці заслуговують і на справедливі тарифи. Народні депутати викрили сумнозвісну формулу «Роттердам+», яка призвела до підвищення тарифів на електроенергію, та оскаржують це рішення національного регулятора.

Вимагаємо також обрати новий, незалежний склад НКРЕКП, замість ручної комісії Президента.

Закони
Законопроекти