Безпека держави та захист людей

Як і сто років тому, Росія окупувала частину території України для того, щоб отримати політичний контроль над нашою державою. Тим часом, українська влада робить все, аби продовжувати вести бізнес з окупантом та захистити свої активи в Росії. Саме тому ніхто не хоче визнавати російську окупацію, саме тому немає рішення Президента про застосування Збройних сил, саме тому придумали термін «гібридна війна» – аби вдавати, що це якийсь особливий вид війни, за якого вести бізнес з ворогом наче й не є злочином.

«Самопоміч» підтримувала ветеранів війни, під тиском яких Президент вимушений був обмежити торгівлю з окупованими територіями. Ми також вимагаємо застосувати санкції до окремих секторів та бізнес структур, які належать Росії.

Наша позиція тверда — Україна має офіційно назвати війну війною та захистити кожного солдата, який без рішення про застосування Збройних сил буде під загрозою переслідування за застосування зброї у мирний час. А витрати на сектор безпеки і оборони мають бути прозорими та доступними для контролю, аби кожен українець, який фінансує армію своїми податками, розумів, що його кошти ідуть на користь солдатам, а не вистрілюють в повітря від час «диверсій» на складах боєприпасів.

Закони
Законопроекти