Сильні громади — сильна держава

Бюджетна децентралізація дала ресурси громадам і почала народжувати якісних управлінців на місцевому рівні. Та сильні громади, які отримали гроші і повноваження, почали все більше непокоїти владу. Вибори – близько. Тому треба мати підконтрольні громади та упокорених мерів.

Саме тому коаліція нової влади з уламками регіоналів, керуючи в ручному режимі поліцією, судами та прокуратурою, переслідує політичних опонентів по всій країні і незаконно усуває легітимно обраних представників органів місцевого самоврядування.

Саме тому продовжуються спроби прихованого грабунку громад – кожного року на них намагаються перекласти витрати, які має забезпечувати держава.

Народні депутати «Самопомочі» відстоюють інтереси громад та захищають їх від сплати пільг із ЖКГ і комунальних боргів. «Самопоміч» наполягає на ухваленні законопроекту, який передасть землю поза межами населених пунктів у розпорядження ОТГ, аби громади нарешті отримали обіцяні їм ресурси, а не лише додаткові, не підкріплені державною підтримкою повноваження. Вимагаємо збільшення коштів для ОТГ за рахунок частки податку на прибуток підприємств, частки ренти на видобуток газу та нафти і захищатимемо ті гроші, які вже вдалося віддати громадам.

Закони
Законопроекти