Президент Зеленський має негайно припинити будь-які “миротворчі” процеси і перемовини в умовах кризи, – Сироїд

Лідерка “Самопомочі” Оксана Сироїд закликала Президента Зеленського негайно припинити будь-які “миротворчі” процеси і перемовини в умовах кризи.

“Люди сповільнюються і завмирають в очікуванні. Спалах вірусу в країні незмінно забере чиїсь життя. Вірус разом з економічною кризою вже позбавляють людей роботи і доходу, підриваючи їхній добробут і роблячи їх біднішими.
Суспільство стає крихким і вразливим. І як ніколи потребує опіки з боку держави. Люди хочуть сподіватися, що держава підставить плече. Принаймні хочуть бути впевненими, що їхньою вразливістю держава не буде зловживати, бо самі не в змозі контролювати державу.
І так поводяться держави, де влада представляє інтереси людей”, – зазначає політикиня. 

За словами Сироїд, українська влада поки що не дала жодних ознак, що готова турбуватися. Але агресивно демонструє, що готова зловживати.

“І зустіч в Мінську Єрмака та Козака, і презентація Сивоха, і валютні оборудки останніх днів, і наміри ухвалювати закон про землю чи про особливий статус в умовах обмеження свободи мирних зібрань – це спроба використати вразливість своїх людей. Питання лише в чиїх інтересах? Росія, як гієна, буде намагатися використати момент слабкості для «пожирання» всього, що буде здатна наздогнати. І не лише в Україні.
В Україні ж Росію цікавить суверенітет, який вона буде намагатися ящо не зжерти повністю, то обгризти – через “успіхи” в Мінську, “національну платформу примирення”, закон про особливий статус, воду в Крим і тому подібне”, – пояснила вона. 

Оксана Сироїд заявила, що з огляду на таку ситуацію Президент Зеленський в інтересах людей, яких він зобов’язаний захищати, має негайно припинити будь-які “миротворчі” процеси і перемовини в умовах кризи. Парламент і уряд не мають права ухвалювати жодних суспільно чутливих рішень, окрім тих, які стосуються здоров’я людей в умовах пандемії і регулювання економічної кризи.

“Інакше вони виявляться стерв‘ятниками, яким залишать обглодувати кістки загнаної країни”, – додала Сироїд. 

object(WP_Term)#13016 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини