«Президент поводить себе непослідовно», – Войціцька

Вікторія Войціцька: «Президент поводить себе нелогічно та непослідовно. У 2014 році, коли українців вбивали в Іловайську, відбувалися страшні події на фронті, він виступав проти введення воєнного стану.
Тоді він аргументував свою позицію, зокрема, неможливістю отримання в таких умовах Україною фінансової підтримки від міжнародних інституцій. Чому про це ніхто не думає зараз чи Україна стала незалежна від отримання наступного траншу МВФ, який мав би відбутися після ухвалення бюджету на 2019 рік?

Друге, про що говорив ще у 2014 році Президент – що буде введено заборону на постачання зброї, продукції подвійного призначення, а нам треба виграти війну, тобто отримувати, в тому числі, військову підтримку у вигляді сучасної зброї від країн-партнерів. Нам більше не потрібно отримували таку підтримку?»

Але ключове, акцентує Вікторія Войціцька, полягає у тому, що агресія з боку Російської Федерації не сталася 25 листопада 2018 року. Війна з загарбанням територій, активними військовими діями та вбивствами була розпочата ще у 2014 році. Агресивні дії в морі, в тому числі, Азовському, спостерігалися і в 2014 році, і в лютому 2017-го.

«Виникає логічне питання, – підсумовує народний депутат, – чому тільки зараз Президент вирішив підтримати ідею введення воєнного стану? Друге: чому досі ми не чуємо про застосування Збройних сил України для оборони держави під час війни?».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини