Президент Австрії Александр Ван дер Беллен відвідав Львів

Федеральний Президент Республіки Австрія офіційний візит до Львова розпочав з відвідин міської Ратуші та зустрічі з міським головою Львова.

Зранку Александер Ван дер Беллен, Президент Республіки Австрія, зустрівся з міським головою Львова Андрієм Садовим. У складі делегації були також дружина Президента Австрії Доріс Шмідауер, Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні Герміне Поппелер та Міністр закордонних справ Республіки Австрія Карін Кнайссль.

Мер Львова розповів главі австрійської держави про два важливі культурні проекти у Львові, в яких задіяна Австрія – фестиваль класичної музики LvivMozArt та перетворення закинутого приміщення фабрики повидла на Підзамчі на сучасний культурний центр (проект австрійського мецената Гаральда Біндера). 

“Мав також до пана Президента прохання долучитись до ініціативи ряду держав Європейського Союзу щодо недопустимості будівництва 2 гілки газопроводу Nordstream”, —зазначив Андрій Садовий.

Цікавий факт — делегація, в яку входять Президент та міністр закордонних справ, прилетіла до Львова рейсовим літаком з Києва і відлітає рейсовим літаком до Відня. Гарний приклад!

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини